• Veľká noc

• Pozvánka

16. 9. 2022
  • Slávnostné otvorenie šk. roka 2022/2023

Vyučovanie sa začína 5. septembra 2022 (v pondelok) o 8,00 hodine slávnostnou sv. omšou v kostole Povýšenia svätého Kríža v Kunerade.

Po svätej omši sa presunieme na školský dvor a slávnostne otvoríme školský rok 2022/2023.

ŠJ

Strava pre žiakov ZŠ bude zabezpečená od 06. septembra 2022.

Prosíme rodičov, aby odhlásili žiakov, ktorí sa nebudú stravovať v ŠJ:

telefonicky 041/5493806

emailom: jedalenkunerad@gmail.com

ŠKD

Činnosť ŠKD začína 06. 09. 2022  po vyučovaní do 16,00 hod. Deti odchádzajú s rodičom, príp. s inou osobou na základe zápisného lístka alebo na písomné požiadanie rodičov.

Žiadosť do ŠKD, Zápisný lístok do ŠKD žiaci dostanú 5. septembra v ZŠ po slávnostnom otvorení.

Tlačívá je potrebné priniesť 6. septembra 2022.

Prajeme Vám pekný zvyšok prázdnin a tešíme sa na Vás v novom školskom roku 2022/2023.

• Navštívila nás detská spisovateľka Gabriela Futová

Do fotogalérie bol pridaný nový album Navštívila nás detská spisovateľka Gabriela Futová.

V spolupráci s Obecnou knižnicou a Obcou Kunerad

• Dovidenia štvrtáci

Do fotogalérie bol pridaný nový album Dovidenia štvrtáci .

• ŠKOLAFUČ

Do fotogalérie bol pridaný nový album ŠKOLAFUČ.

Rozlúčili sme sa so školou peknou akciou “ŠKOLAFUČ”. Ďakujeme všetkým, ktorí nám prispeli finančne, vecnou tombolou a najmä Rade rodičov, ktorí sa spolupodieľali na prípravách. Všetkým rodičom a priateľom školy za veľkú účasť.

• Maturita štvrtákov

Do fotogalérie bol pridaný nový album Maturita štvrrtákov.

Štyri roky uplynuli neskutočne rýchlo. Rozlúčili sme sa s úžasnými osobnosťami. Prajeme im veľa šťastia v budúcom štúdiu a v splnení všetkých snov. Budú nám veľmi chýbať.

• POZVÁNKA

• Deň matiek a otcov

• SÚŤAŽÍME!

Tento školský rok dostávajú Vaše deti každý utorok ovocie alebo zeleninu. A to len vďaka minuloročnej výhre v Čerstvých hlavičkách.

Aj tento rok chceme zvíťaziť, no bez Vás to nedokážeme! Prosíme, podporte našu školu Vaším hlasom. Urobiť tak môžete po prihlásení na stránku https://www.cerstvehlavicky.sk/ . Prvýkrát je potrebné zadať aj overovací kód, ktorý Vám príde do sms. Potom sa už stačí iba prihlásiť, dať do vyhľadávača našu školu a zahlasovať.

1 telefónne číslo + mail = 1 hlas

HLASUJEME KAŽDÝ DEŇ AŽ DO 1.6.

♥ Zabezpečme deťom pravidelnú dávku ovocia a zeleniny. ♥

• Stavanie mája

Milí rodičia,

Zápis detí do 1. ročníka sa na našej škole uskutoční dňa 20.04.2022 (v stredu) od 15,00 do 18,00 za osobnej prítomnosti dieťaťa.

Elektronická prihláška a všetky potrebné  informácie budú sprístupnené od 21.3. v zložke Zápis do 1. ročníka a Elektronická prihláška.

• Školský semafor aktualizovaný od 25.2.2022

• Covid opatrenia - zmeny od 28.2.2022

Izolácia– platí len pre osobu pozitívne testovanú – po zistení pozitivity kontaktovať ošetrujúceho lekára. Žiak je doma v izolácii podľa pokynov lekára – zvyšok triedy pokračuje vo vyučovacom procese.

Karanténa – týka sa osoby, ktorá bola v kontakte s pozitívne testovanou osobou. Do karantény ide žiak iba vtedy, keď má príznaky ochorenia a kontaktuje svojho lekára. Ak je žiak označený ako úzky kontakt a nemá príznaky pokračuje riadne vo vyučovaní. Trieda pokračuje vo vyučovacom procese. Osoba označená ako úzky kontakt je po kontakte s pozitívnou osobou povinná používať 10 dní rúško.

Hromadne už triedam nebude karanténa nariaďovaná.

Pri nástupe do školy (napr. po prázdninách), alebo ak chýba žiak viac ako tri dni (vrátane víkendu – napr. piatok + sobota + nedeľa) predkladá rodič Prehlásenie o bezpríznakovosti (Edupage, alebo vytlačené).

Rúško:

- v triedach nepovinné (odporúčané),

- na chodbách – áno

- na vyučovaní, kde dochádza k zmiešaniu žiakov rôznych tried - áno

V prípade pozitivity žiaka je rodič povinný túto informáciu bezodkladne oznámiť triednemu učiteľovi.

• Covid opatrenia - zmeny od 28.2.2022

strana: